VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI

Bu yazımda video anlatımlı tığ işi gül yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay yapılan örgü çalışmalarına ek olarak paylaştığım diğer çalışmaları sitemizde yer alan ” Örgü ” kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma yine Damla hanım tarafından hazırlanmış. Anlatımlı çalışmayı sizde videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilir ve çeşitli örgü işlerinizde kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay yapılan tığ işi gül çalışmalarını hemen bu yazımın da altından ulaşabilirsiniz. Evde kolay video anlatımlı tığ işi gül yapmak için damla hanımın anlatımından yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum.

Detaylı bir şekilde tarifini yaptığı tığ işi gül motifi yapmak için çalışmayı yapabilmek için mutlaka örnek resim sonrasında videoyu sonuna kadar izleyin. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-gul-yapimi

 

Kişiye Özel Fantazi Gecelik Çeşitleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fantazi gecelik modelleri, fantazi gecelikler ve vücut çorapları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir