VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KALP YAPILIŞI

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmalarını paylaşmaya uzunca bir ara vermiştim. Bu yazımda yine sizlere çok güzel bir şekilde video anlatımlı tığ işi kalp yapmak isteyenler için güzel bir paylaşımda bulundum.

Daha önce de tığ işi kalp motif yapmak veya tığ işi kalp yapmak gibi birçok örnek çalışmayı anlatımlı bir şekilde sitemizde paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma yine Damla hanımın anlatımından ve onun paylaşımlarından alıntı olup, çok güzel bir tarifle tığ işi kalp yapılışı dersi hazırlamış.

Paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız, bu güzel tığ işi kalp örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığ işi kalp motifi yapmayı öğrendikten sonra sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğinizi düşündüğüm tığ işi kalp yapılışı için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-kalp-yapilisi

 

KARTONDAN KOLAY GÜL NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde gül yapmak, evde kolay gül nasıl yapılır ve kağıttan gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir