VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF YAPMAK

Tığ işi motif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan tamamen farklı bir anlatımla yine karşınızdayım. Bu yazımda da yine Damla hanımın çalışmalarından sizlere güzel bir motif çalışması sunuyorum.

Örnek resmini de paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımından yararlanarak sizde nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Video anlatımlı tığ işi motif yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Video anlatımlı olması sayesinde nasıl yapacağınızı zorlanmadan öğrenebilir ve çeşitli örgü işlerinizde bu güzel motif çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi motif örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Sitemizde ki tığ işi kategorisinde farklı motif çalışmalarına da ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

Şimdi sizleri örgü işi tığla motif yapmak için örnek resim ve anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-motif-yapimi

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ CEP TELEFONU KILIFI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgüden telefon kılıfı yap, cas tricot de téléphone ve knitting phone case hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir