VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı tığ işi örgü çiçek yapmak için yine damla hanımın paylaşımlarından birisini buldum.

Çok güzel ve kolay yapabileceğiniz kendin yap çalışmasında size bir de örnek bitmiş halinin resmini paylaştım. Anlatımlı video sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Örgü çiçek yapmak isteyenler için daha önce de sitemizde benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu güzel örgü çiçek motifini çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Lif yapımında kullanabilirsiniz.

Atkı veya boyunluk örgülerinde de bu güzel örgü çiçek çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımından yararlanarak sizde aynısını yapmaya başlamalısınız. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-orgu-cicek-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ YARIM ELDİVEN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü eldiven yapımı, gants tricotés ve gestrickte Handschuhe hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir