VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PAPATYA ÇİÇEĞİ YAPIMI

Kendin yap çalışmalarından yeni bir tanesi ile tekrar karşınızdayım. Video anlatımlı tığ işi papatya çiçeği yapmak için paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Hemen yazımın altında bitmiş halinin bir örneği de yer alıyor.

Bu sayede nasıl yapıldığını anlatımlı videodan yararlanarak sizde öğrenebilir ve kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Video anlatımlı tığ işi papatya çiçeği yapımı için paylaştığım diğer çalışmalara ise sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Tığ işi çalışmaları seviyorsanız ve daha değişik örnekler ve tığ işi modeller arıyorsanız, sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da tığ işi papatya yapmak veya tığ işi çiçek yapımıyla ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı tığ işi papatya örneği yapmak için paylaştığım örnek resmin hemen altında ki videoyu sonuna kadar izleyerek, sizde nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı ders niteliğindeki çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-papatya-cicegi-yapimi

 

VİDEO ANLATIMLI ÇOCUK PANÇO ÖRGÜ MODELİ YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çocuk panço nasıl yapılır, knitting children's poncho ve örgü çocuk panço örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir