VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PLAJ ÇANTASI YAPMAK

Kendin yap çalışması olarak bu gün sizlere video anlatımlı tığ işi plaj çantası yapmak için çok güzel bir çalışma paylaştım. Hazır yaz geliyorken, sizde tığ işi plaj çantası yaparak etrafınızdakileri kıskandırabilirsiniz.

Tığ işi çalışmalar yapıyorsanız ve bu tür çalışmaları yaparken mutlu oluyorsanız, benzer birçok tığ işi çalışmayı sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi plaj çantası yapmak için paylaştığım çalışmayı izleyerek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısından yapabilirsiniz. Video anlatımlı olması sayesinde detaylarını tek tek öğrenebilirsiniz.

Derya Baykal hanımın en güzel çalışmalarından birisi olduğunu söyleyebilirim. Hemen yazımın altında örnek bir resim de paylaştım.

Yapımını öğrenmek için mutlaka videolu anlatımı izleyin ve adımları öğrenerek sizde tığ işi plaj çantası yapın. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-plaj-cantasi-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığ işi gül nasıl yapılır, rose bonneterie ve rose crocheted hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir