VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÜÇGEN YAPRAK YAPMAK

Evde kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışma ise video anlatımlı tığ işi üçgen yaprak yapımını gösteriyor.

Damla hanımın hazırladığı bu güzel çalışma sayesinde sizde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız, yeni bir örnek öğrenmeye hazırsınız demektir.

Bu yazımda paylaştığım tığ işi üçgen yaprak yapmak için çalışmanın anlatımını sonuna kadar dinlemenizi öneriyorum. Hem örnek resminden nasıl biteceğini de görmüş olursunuz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde tığ işi üçgen yaprak motifi yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan örgü kategorilerinde sıklıkla bulabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da karşınıza benzer birçok güzel tığ işi örgü çalışmaları çıkacaktır. Şimdi sizleri örnek tığ işi yaprak resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-ucgen-yaprak-yapmak

 

EVDE MİSKETTEN MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı misket mumluk yap, fildiş mumluk nasıl yapılır ve fildişten mumluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir