VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ YAKA YAPMAK

Tığ işi örgü yaka yapmak için paylaştığım çalışmayı yine Damla hanım hazırlamış. Anlatımlı bir şekilde detayları öğrenip sizde evde aynısını yapabilirsiniz.

Elbiselere yapabilir veya okula giden çocuklarınıza da tığ işi örgü yaka modeli yapabilirsiniz. Evde bu tür örgü işlerini yapmayı seviyorsanız, bu çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum.

Video anlatımlı tığ işi yaka yapmak için adımları izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Örnek resmini de paylaştığımı çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Video anlatımlı çalışmaları buldukça yine sizlere örgü kategorilerinde paylaşmaya devam edeceğim. Benzer birçok örgü tığ işi çalışmalar bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır.

Onlara da göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi örgü yaka modeli yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-tig-isi-orgu-yaka-yapmak

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK ÖRGÜ MODELİ YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek örgü modeli, crochet fleur ve crochet flower hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir