Videolu Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak

Videolu anlatıma sahip bu çalışma sayesinde sizde evde tığ işi çiçek motifi yapmayı kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Evde kolay bir şekilde tığdan çiçek motifi yapabilir ve her türlü çalışmanızda bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Videoda da ne yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde aktarılmış. Bu güzel tığ işi çiçek motif çalışmasını battaniye örgülerinde veya başka örgü çalışmalarında kullanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Videolu tığ işi çiçek deseni yapmak için daha önce de ” Örgü Videoları ” bölümünde çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında benzer tığ işi çiçek motifi örnekleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz videolu tığ işi çiçek motifi yapmak için anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

videolu-tig-isi-cicek-motifi-yapmak videolu-tig-isi-cicek-motifi-yapmak2

 

Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el ile atkı örme resimli anlatım, el ile örülen atkı modeli ve elle atkı nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir