Yıldız Örneği Nasıl Yapılır?

Yıldız Örneği Nasıl Yapılır?

Yine bir örgü örneğini sizlerle paylaşacağız. Bu örneğin adı ise yıldız örneği… Yapılışını paylaşacağımız videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Evde örgü işleri yapıyorsanız bu tür yeni örgü örnekleri her zaman işimize yarar.

Sizde altta paylaştığım örnek resimlerin dışında anlatımından yararlanarak videolar sayesinde kolay yıldız örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Yıldız örneği çalışması arayanlar olabilir diye örnek resim ve anlatımda eklediğimiz yazının benzerlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Sizde ilk kez yıldız örgü örneği yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma sizin de işinize yarayacak. Evde kolay yapılan örgü örnekleri ve örgü videloarına ulaşacağınız sitemizde birbirinden güzel ve değişik çalışmalar paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Kolay gelsin.

yıldız-orgu-modeli-yapilisi

 
 

yildiz-orgu-ornegi-yapilisi

Sterne-Webmuster – star weave pattern – motif étoiles armure – stella tessere modello – stjerne væve mønster – patrón de tejido estrella

 

Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kedi gözü örgü örneği, kedi gözü örneği nasıl yapılır ve kedi gözü örneği nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir