Yonca Lif Örneği Yapılışı Resimli

Yonca Lif Örneği Yapılışı Resimli

Birçok lif örneği arasında yine en kolay yapılan örneklerden birisi yonca lif örneğidir. Lif örneklerini sitemizde oldukça geniş bir şekilde paylaşmaya çalışıyoruz. Kaynak sitelerden nasıl yapıldıklarını, farklı resimleri ve videoları sizler için derliyor ve sunuyoruz.

Değişik lif örneklerini sizlere araştırıp bu başlıktan paylaşmaya devam etmekteyim. Sizlerde evinizde lif yapımı ile uğraşıyorsanız ve farklı lif modelleri yapabiliyorsanız bize gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz çalışmayı resimler halinde gönderip, isminizi bize iletirseniz sitemizde adınızla paylaşımınızı yayınlayabiliriz. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlarda bu güzel yonca lif örneği yapılışını alttaki örnek resim ve anlatımlı videodan öğrenebilirler ve yapıp satabilirler.

Bu sayede evlerine ek kazanç getirmiş olurlar. Örnek yonca motifli lif modelleri aşağıda paylaştım. Yine yazımın sonunda anlatımlı videoda yer alıyor. İzleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer lif modelleri de karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda da sizlere çok kolay yapılışı olan yonca lif örneği ile ilgili bilgiler sunacağız.

yonca-lif-ornegi-yapilisi

yonca-lif-ornegi-yapilisi1

yonca-lif-ornegi-yapilisi2

yonca-lif-ornegi-yapilisi3

yonca-lif-ornegi-yapilisi4

yonca-lif-ornegi-yapilisi5

yonca-lif-ornegi-yapilisi6

 
 

yonca-lif-ornegi-yapilisi7

yonca-lif-ornegi-yapilisi8

yonca-lif-ornegi-yapilisi9

yonca-lif-ornegi-yapilisi10

Bu güzel lif örneğinin yapılışı :

yonca-lif-ornegi-yapilisi3

yonca-lif-ornegi-yapilisi11

yonca-lif-ornegi-yapilisi12

yonca-lif-ornegi-yapilisi13

Lif yapımı ile ilgileniyorsanız, bu videoyu izleyebilirsiniz.

Birbirinden güzel yonca motifli lif örneklerini araştırmaya devam ediyorum. Farklı yonca lif örnekleri bulursam yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

modèle de fibre luzerne – alfalfa fiber model – Luzerne Fasermodell

 

El Sokularak Kullanılan Lif Modelleri Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. banyo lifleri, el sokulan lifler ve ele geçirilerek kullanılan lifler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir