Zigzag Örgü Lif Modeli

Zigzag Örgü Lif Modeli

Bu paylaşımda sizlere zigzag örgü ile hazırlanmış lif modellerini resimli olarak sunuyoruz. Gerçekten harika görünen lif modellerinin örneklerini çıkarabilir ve sizde bu güzel liflerden yapabilir ve çeyizleriniz de kullanabilirsiniz. Farklı lif modelleri ve yapılışlarını araştırıyorum.

Yenilerini buldukça sizlere sitemizde ki lif modelleri kategorisinde sergilemeye devam edeceğim. Bu yazımda zigzag örgü lif modeli ile ilgili bilgiler paylaştım. Örnek resimler ve zigzag lif yapılışı ile ilgili anlatımlı videoları da yine bu yazımda bulacaksınız.

Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bize sitemizde yer alan gönder yayınlayalım bölümünden gönderin ve isminizle yayınlayalım. Değişik lif modelleri için sitemizi her gün takip etmeyi unutmayın.

Farklı lif modelleri buldukça sizlere anlatımlarıyla birlikte bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Evde kolay lif yapımı ile ilgili birçok çalışmayı yine sitemizdeki lif kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz kendiniz kullanabilir, isterseniz hediye olarak sevdiklerinize de sunabilirsiniz.

zigzag-lif-modeli-yapilisi

zigzag-lif-modeli-yapilisi2

zigzag-lif-modeli-yapilisi3

zigzag-lif-modeli-yapilisi4

zigzag-lif-modeli-yapilisi5

 
 

zigzag-lif-modeli-yapilisi6

zigzag-lif-modeli-yapilisi7

zigzag-lif-modeli-yapilisi8

zigzag-lif-modeli-yapilisi9

zigzag-lif-modeli-yapilisi10

Zigzag örgü lif çalışmalarınız varsa bize gönderebilirsiniz. Gerçekten şık duruyor.

 

 

 

cross fiber – transversale de fibre – Querfaser

 

Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 lif modelleri, boncuk süslü lif ve boncuklu lif hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir