ÖRGÜDEN BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

 

 

0

 

Evde bozuk para cüzdanı yapmak için daha önce çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Örgüden bozuk para cüzdanı yapmak isteyenler için kolay bulunur malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Örgü para cüzdanı yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Örgüden para cüzdanı yapmak için resimli anlatımda belirtilen malzemelere göz attığımızda ise fermuar, kumaş, keçe, örgü örneği ve iğne iplik yada dikiş işleminden ibaret olduğunu görebilirsiniz.

 

 

Kısa sürede eğlenerek bu güzel çalışmadan yapabilir ve kendinize kullanışlı bir para cüzdanı yapabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmaları geliştirebilir ve satıp para kazanabileceğiniz ürünler oluşturabilirsiniz.

Şimdi sizleri örgü para cüzdanı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

orguden-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7301.html

 

Daha önce paylaştığımız FİMO HAMURUNDAN POKEMON MANTAR ANAHTARLIK YAP başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir