ÖRGÜDEN BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

orguden-bozuk-para-cuzdani-yapmak-440x415

Evde bozuk para cüzdanı yapmak için daha önce çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Örgüden bozuk para cüzdanı yapmak isteyenler için kolay bulunur malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Örgü para cüzdanı yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Örgüden para cüzdanı yapmak için resimli anlatımda belirtilen malzemelere göz attığımızda ise fermuar, kumaş, keçe, örgü örneği ve iğne iplik yada dikiş işleminden ibaret olduğunu görebilirsiniz.

Kısa sürede eğlenerek bu güzel çalışmadan yapabilir ve kendinize kullanışlı bir para cüzdanı yapabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmaları geliştirebilir ve satıp para kazanabileceğiniz ürünler oluşturabilirsiniz.

Şimdi sizleri örgü para cüzdanı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

orguden-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7301.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*