Örgüden Çiçek Yapımı

orguden-cicek-yapimi-737x415

Örgüden Çiçek Yap

Örgüden çiçek yapılışı ile ilgili köşemizde sizlere örgüden çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşıyoruz. Yün ipten çiçek yaparak yapay çiçek şeklinde evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Daha önce çataldan ponpon yapmak gibi değişik fikirleri paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta altta karşınıza çıkabilirler.

Örgüyle çiçek nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışma resim resim aktarılmış. Kareleri takip ederek sizde ipten çiçek yapımını öğrenebilirsiniz. İpi ponpon yapıp daha sonra keserek çiçek haline dönüştürüyorsunuz. Gerçekten enfes.

orguden-cicek-yapimi

organization of flower production – Organisation der Blumenproduktion – organisation de la production de fleurs – organização da produção de flores – organizzazione della produzione di fiori – organisering af blomst produktion

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*