Örgüden Çiçek Yapımı

 

 

0

 

Örgüden Çiçek Yap

Örgüden çiçek yapılışı ile ilgili köşemizde sizlere örgüden çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşıyoruz. Yün ipten çiçek yaparak yapay çiçek şeklinde evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Daha önce çataldan ponpon yapmak gibi değişik fikirleri paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta altta karşınıza çıkabilirler.

Örgüyle çiçek nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışma resim resim aktarılmış. Kareleri takip ederek sizde ipten çiçek yapımını öğrenebilirsiniz. İpi ponpon yapıp daha sonra keserek çiçek haline dönüştürüyorsunuz. Gerçekten enfes.

 

 

orguden-cicek-yapimi

organization of flower production – Organisation der Blumenproduktion – organisation de la production de fleurs – organização da produção de flores – organizzazione della produzione di fiori – organisering af blomst produktion

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Bardak Kılıfı Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir