ÖRGÜDEN KALPLİ ANAHTARLIK YAPMAK

 

 

0

 

Evde örgüden anahtarlık yapmak için benzer çalışmalar paylaşıp paylaşmadığımı pek hatırlamıyorum. Bu yazımda örgüden kalpli anahtarlık yapmak için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım.

Videolu anlatımda Damla hanımın sesinden çok güzel bir çalışmanın tarifi detaylıca paylaşılmış. Kalpli anahtarlık yapmak için sitemizde fimo hamurundan çalışmalar paylaştığımı hatırladım şimdi… hemen bu yazımın altında karşınıza onlar muhakkak çıkacaktır.

Bu yazımda sizlere örgüyle anahtarlık nasıl yapılır diyenler için çok güzel ve şık bir çalışma yer alıyor. Anlatımlı video da örgüden kolay kalpli anahtarlık yapmak için tüm adımlar anlatımlı ve Türkçe bir şekilde sunuluyor.

 

 

Evde örgü işleri yapan ev hanımları için paylaştığım bu güzel çalışmadan yapıp satabilir ve para da kazanan bayanlar olacaktır. Zaten bu tür çalışmaları buldukça paylaşıyorum.

Çünkü evden para kazanmak isteyen ev hanımları bu tür çalışmalara ihtiyaç duyuyorlar. Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orguden-kalpli-anahtarlik-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=4ZAJqXetpfQ

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY SAÇ ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir