ÖRGÜDEN KALPLİ ANAHTARLIK YAPMAK

orguden-kalpli-anahtarlik-yapmak

Evde örgüden anahtarlık yapmak için benzer çalışmalar paylaşıp paylaşmadığımı pek hatırlamıyorum. Bu yazımda örgüden kalpli anahtarlık yapmak için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım.

Videolu anlatımda Damla hanımın sesinden çok güzel bir çalışmanın tarifi detaylıca paylaşılmış. Kalpli anahtarlık yapmak için sitemizde fimo hamurundan çalışmalar paylaştığımı hatırladım şimdi… hemen bu yazımın altında karşınıza onlar muhakkak çıkacaktır.

Bu yazımda sizlere örgüyle anahtarlık nasıl yapılır diyenler için çok güzel ve şık bir çalışma yer alıyor. Anlatımlı video da örgüden kolay kalpli anahtarlık yapmak için tüm adımlar anlatımlı ve Türkçe bir şekilde sunuluyor.

Evde örgü işleri yapan ev hanımları için paylaştığım bu güzel çalışmadan yapıp satabilir ve para da kazanan bayanlar olacaktır. Zaten bu tür çalışmaları buldukça paylaşıyorum.

Çünkü evden para kazanmak isteyen ev hanımları bu tür çalışmalara ihtiyaç duyuyorlar. Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orguden-kalpli-anahtarlik-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=4ZAJqXetpfQ

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*