Origami At Yapılışı


Origami At örneği

Kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları çoğu kez ele almıştık. Bugün sizlere kağıt katlayarak at yapımını gösteren güzel bir çalışmayı paylaşmak istedim. Ben de bu aralar kağıt katlayarak güzel çalışmalar yapmaya başladım. Origami at yapımı çalışmasında zorlanacak bir kısım yok.

Kolayca kağıdı katlayarak at yapacağınız bir çalışma. Kağıt katlama usulüyle yapılan ve hiçbir aparata gerek kalmadan kesme, biçme yada yapıştırma olmadan kağıttan güzel çalışmalar yapılabilmekte.

Origami örneklerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Origami modellerini buldukça hemen yapmayı düşünüyorum. Origami at nasıl yapılır diyenler için önerdiğim bir çalışma.

Anlatımlı çalışmayı öğrenerek daha değişik origami çalışmalarına yada örneklerine de ulaşabilirsiniz. Kağıttan yapılan hayvan figürleri dışında değişik süs çalışmalarını da kağıt katlayarak yapabilirsiniz.

Origami hayvan yapımı çalışması olarak at örneği ile başlayabilirsiniz. Ancak origami sanatına başladıktan sonra bırakamayacağınızı belirtmek isterim. Çok güzel ve değişik kağıt katlama örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Origami hayvan örneği sizde değişik olarak biliyorsanız? bize gönderebilirsiniz. Şimdilik bu güzel ve eğlenceli çalışmayla baş başa bırakıyorum sizi. Zorlandığınız bir şey olursa yazmayı ihmal etmeyin. Bol şans.

origami-at-yapilisi
Origami At Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*