ORİGAMİ BATMAN YARASA YAPMAK

 

 

0

 

Origami sanatıyla batman yani yarasa yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Batman kahramanını sevmeyen çocuk neredeyse yok.

Evinde odalarını süsleyen bir batman logosu veya batman kağıttan oyuncağına sahip olmalarını istemez misiniz? evet bu yazımda sizlere origami batman yarasa yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kısa sürede yapabileceğiniz bu güzel çalışma ile sizde kağıt katlama tekniğini kullanarak çocuğunuzun odasına batman figürü yapabilirsiniz.

Hatta yaptığınız kağıttan batman figürünü sarkaç haline getirebilir ve çocukların odasında sarkaç süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Daha önce origami sarkaç süs yapmak için çeşitli hayvanların yapımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Renkli kağıtlardan yapılan origami sarkaç süs çalışmalarını bu yazımın altında veya origami kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri origami batman yarasa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

origami-batman-yarasa-nasil-yapilir

source : http://www.humanosphere.info/2015/04/invitez-batman-dans-la-chambre-de-vos-enfants/

 

Daha önce paylaştığımız BAHÇE YÜRÜME YOLU PROJESİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir