Origami Gül Yapmak

 

 

0

 

Evde origami sanatı ile gül yapmak için çokça paylaşımlar yapmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kendin yap projesi olarak origami gül yapmak isteyenler için resimli bir anlatım paylaştım. Origami yani kağıt katlama sanatı ile birçok şekil veya süs çalışmaları yapılabiliyor. Bunu sitemizdeki origami kategorisinde kolaylıkla bulacağınız çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Sizde kağıt katlama tekniği ile gül yapmak isterseniz bu yazımda paylaştığım çalışmadan yararlanabilirsiniz. Evde kağıt katlama tekniğiyle gül yapmak için malzemeler ise renkli el işi kağıdı veya grapon kağıdı yeterli olacaktır. Eva kağıdından gül yapmak için de bu çalışmadaki mantığı kullanabilirsiniz. Kırmızı fon kağıdından gül yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

origami-gul-yapmak

Evde kağıttan gül yapmak için bu güzel çalışmadaki kağıt katlama tekniği olan origami sanatından yararlanabilirsiniz. Kırmızı fon kağıdından çiçek yapmak için daha önce resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu çalışma da yine önceki çalışmalara benziyor. Sizde kolay bir şekilde eva kağıdından gül yapmak için veya keçeden gül yapmak için bu güzel çalışmanın yapılışından yararlanabilirsiniz.

Kağıttan yapay çiçek yaparak boş saksılarınızı veya vazolarınızı doldurabilirsiniz. Evde yapay çiçek yapmak için sitemizde yer alan kağıt karton bölümü ile kendin yap kategorilerinde buna benzer birçok çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/2902724

 

 

Daha önce paylaştığımız Deri İpten Kolay Kolye Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir