ORİGAMİ HEDİYE KUTUSU NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Kartondan hediye kutusu nasıl yapılır? diyenler için origami çalışması buldum. Bu yazımda sizlere origami hediye kutusu nasıl yapılır diyenler için çok güzel resimli bir anlatım paylaştım.

Sitemizde sıklıkla bulabileceğiniz origami çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz. Kartondan sürpriz paketi nasıl yapılır diyenler için karton kategorisinde birçok değişik hediye paketi hazırlama yöntemleri ve tekniklerinin örneklerini paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazılar kısmından da diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde origami hediye paketi nasıl yapılır diyorsanız bu yazımdaki resimli anlatımda yer alan aşamaları yaparak sizde çok güzel hediye kutuları hazırlayabilirsiniz. Kartondan hediye kutusu nasıl yapılır diyorsanız buyurun resimli anlatıma ;

 

 

origami-hediye-kutusu-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-1219.html

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir