ORİGAMİ KAĞIT KRİSTAL SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Origami kağıt kristal süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli el beceri çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Origami sanatı yani kağıt katlama çalışmalarını merak ediyorsanız, sitemizde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Anlatımlı karton kristal süs çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı bu tür süsler yaparak değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı kristal süs çalışmasını kartondan veya renkli mukavvadan yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Önerim kartondan kristal süs yapıp sarkaç olarak odalarda kullanmak. Bu tür süs çalışmaları ile hem evinizi güzelleştirmiş olursunuz.

 

 

Hem de yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

origami-kagit-kristal-sus-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN KİBRİT KUTUSU ŞEKLİNDE HEDİYE PAKETİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir