Origami Kağıttan Çam Ağacı Yapmak

 

 

0

 

Evde origami kağıttan çam ağacı yapmak için bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kağıttan yapılan çalışmaları daha önce de sitemizde ki ” origami ” kategorisinde paylaşmıştım.

Origami sanatını öğrenmek isteyenler için sitemizde birçok örneğin bulunduğunu belirtmek isterim. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde kolay origami çam ağacı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Resimli anlatımda nereden katlayacağınız ve nasıl katlama yapacağınız teknik olarak verilmiş. Yapmanız gereken adımları uygulamak ve renkli el işi kağıdından veya mukavvadan çam ağacı çalışmasını yapabilirsiniz.

Evde origami çam ağacı yapmak için resimli anlatımdaki katlama sanatını öğrendikten sonra sitemizdeki diğer origami çalışmalarını da incelemenizi öneririm.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde öğrenip yapabileceğiniz origami kağıttan çam ağacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-cam-agaci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7452.html

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Papatya Şal Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir