ORİGAMİ KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK

 

 

2

 

Origami yani kağıt katlama sanatıyla uğraşanlar için bugün güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum. Kağıttan gül yapmak veya kağıt katlayarak çiçek yapmak isteyenler genelde bu tür çalışmaları arayıp bulamazlar.

Bu yüzden sizin için araştırıp bulduğum birçok origami çalışmasını sitemizde yer alan ilgili origami bölümünde çoğunlukla bulabilirsiniz. Bu yazımında altında karşınıza origami çalışmaları ile ilgili birçok örnek çıkacaktır.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız beni de mutlu etmiş olursunuz. Bu yazımda paylaştığım origami kağıttan çiçek yapmak için detaylı bir resimli anlatım yer alıyor.

Adımları takip ederek sizde kağıttan gül yapabilirsiniz. Kağıt katlayarak çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Kağıt katlama sanatı sayesinde kesmeden biçmeden sadece katlama tekniğini bilerek çiçek, böcek, hayvan, eşya, obje ve daha aklınıza gelebilecek birçok şeyin yapılabilir olduğunu görünce şaşıracaksınız.

 

 

Sitemizde bunlardan bolca var. Şimdi sizleri origami çiçek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-cicek-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7363.html

Daha önce paylaştığımız TÜRKÇE ANLATIMLI AJURLU YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Ortamnedio dedi ki:

    Bir ara yapmaya meraklanmıştım ama yapamamıştım şimdi nasıl olduğunu öğrendim ve 1 saat sonunda anca yapabildim ama güzel bir deneyimdi :)

  2. Nuray dedi ki:

    Teşekkür ediyoruz ilginize.. öğrenmenize ve yapmanıza çok sevindim. Daha güzel Origami çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi de eklemek isterim. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir