ORİGAMİ KAĞITTAN HAYALET YAPMAK

 

 

0

 

Origami kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere origami kağıttan hayalet yapmak isteyenler için güzel bir anlatımlı resim paylaştım.

Anlatımlı çalışma sayesinde adımları takip ederek sizde origami hayalet yapmak istiyorsanız kısa sürede çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Origami sanatını öğrenmek isteyenler için sitemizde yer alan origami kategorisinde sürekli olarak bu tür kolay yapılan çalışmaların anlatımlı resimlerini daha önce paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında da benzer origami çalışmalarının resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Evde origami kağıttan hayalet yapmak için adımları takip ederek sizde kağıt katlama tekniği ile kolay bir şekilde kağıttan hayalet yapmak için aşamaları tamamlayabilirsiniz.

 

 

Evde origami oyuncak yapmak veya benzer çalışmaları sürekli olarak görebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kağıttan origami hayalet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

origami-kagittan-hayalet-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7354.html

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ İĞNE OYASI MODELLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir