ORİGAMİ KAĞITTAN HAYALET YAPMAK

origami-kagittan-hayalet-yapmak-440x415

Origami kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere origami kağıttan hayalet yapmak isteyenler için güzel bir anlatımlı resim paylaştım.

Anlatımlı çalışma sayesinde adımları takip ederek sizde origami hayalet yapmak istiyorsanız kısa sürede çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Origami sanatını öğrenmek isteyenler için sitemizde yer alan origami kategorisinde sürekli olarak bu tür kolay yapılan çalışmaların anlatımlı resimlerini daha önce paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında da benzer origami çalışmalarının resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Evde origami kağıttan hayalet yapmak için adımları takip ederek sizde kağıt katlama tekniği ile kolay bir şekilde kağıttan hayalet yapmak için aşamaları tamamlayabilirsiniz.

Evde origami oyuncak yapmak veya benzer çalışmaları sürekli olarak görebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kağıttan origami hayalet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

origami-kagittan-hayalet-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7354.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*