ORİGAMİ KAĞITTAN KOLAY VAZO YAPMAK

 

 

0

 

Evde kağıttan çalışmalar yapanların alanından olan origami ile yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Origami kağıt katlayarak vazo yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş.

Sizde eva kağıdından vazo yapmak isterseniz bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede çok güzel çalışmaları basitçe yapabilirsiniz.

Kağıttan vazo yapmak için resimli anlatımda nasıl katlanılması gerektiği adım adım belirtilmiş. Kolay bir şekilde origami vazo yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve harika şık vazo yada benzeri çalışmalar yapabilirsiniz.

 

 

Yaptığınız çalışmayı vernik veya donan yapıştırıcılar ile yaptığınızda oldukça sağlam ve dayanıklı kağıttan vazo çalışmaları da yapmış olursunuz. Eva kağıdı tercih ederseniz biraz daha sağlam ve diri bir çalışma yapabilirsiniz.

Kağıttan vazo nasıl yapılır diyenler için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri origami kağıttan vazo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-kolay-vazo-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7295.html

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜDEN BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir