Origami Kağıttan Su Şişesi Yapmak

 

 

0

 

Evde kağıttan kesmeden, yapıştırmadan sadece katlayarak birçok figür yapabilirsiniz. Nasıl mı? işte bu yazımda onlardan bir örnek paylaştım. Evde origami sanatıyla yapılan birçok çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde kağıttan su şişesi yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda nasıl katlama yapacağınız ve daha doğrusu origami katlama tekniği ile nasıl su şişesi yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Origami nedir diyorsanız ve merak ettikleriniz varsa, sitemizdeki ” Origami ” kategorisini mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. İnanın kağıttan neler yapılıyor neler… bu yazımda sizlere paylaştığım origami kağıttan su şişesi yapmak için de yine bu tekniği az çok bilmek gerekiyor.

 

 

Kağıt katlama sanatıyla su şişesi yapmak bir nevi 3 boyutlu bir şişe yapmak gibi bir şeydir. Şimdi sizleri kağıttan 3D şişe yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-su-sisesi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7446.html

 

Daha önce paylaştığımız İncili Kolye Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir