Origami Kalp Nasıl Yapılır

 

 

 

origami-kalp-yapmak2-520x415

 

 

Origami yani kağıt katlama sanatı ile yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekledik ve size paylaşıyorum. Bu yazımda sizlere kağıt katlama ile yapılan kalp çalışması paylaştım. Origami kalp nasıl yapılır? diye soran ziyaretçilerimiz oluyordu. İşte o ziyaretçilerimizin de sorularına bu paylaştığım resimli anlatımla cevap vermiş oluyoruz. Kağıttan yapılan çalışmaları sıklıkla origami telkari kategorilerinde paylaşıyorum.

Yine bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde aynı çalışmalara benzeyen projelerin de yapımını anlatan resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Üyelik gerektirmeyen sitemiz sayesinde tüm kategorilerdeki çalışmaları çok hızlı bir şekilde evinizde veya ofisinizde inceleme imkanınız oluyor. Origami kağıt katlama tekniklerini öğrenmek isteyen birçok bayan veya bay kullanıcılarımız sitemizde yer alan origami bölümüne göz atabilirler.

 

 

Origami kalp yapımı ile ilgili altta paylaştığım resimli anlatım yabancı bir kaynaktan alıntıdır. Ancak anlatan kişi kağıttan kalp yapmak isteyenlere harika bir resimli anlatım sunmuş. Yazımın sonunda sitenin kaynak linkini de paylaşacağım. Dileyen o adresi de inceleyebilir. Şimdi sizleri origami kalp yapılışı ile ilgili resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Yapılan çalışmada kağıttan yapılan kalp çalışması 3 boyutlu gibi gözüküyor. Hem yapıp sevdiklerinize bu güzel çalışmayı hediye edebilirsiniz. Hem de yapacağınız türlü süsleme çalışmalarında bu projeyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Gerçekten harika bir çalışma ve bu çalışmayı kağıttan kalp sarkaç süs şeklinde de yapmayı düşünebilirsiniz. Bu çalışma için bir ip bağlayıp, çocukların veya yatak odanıza sarkaç süs şeklinde de asabilir vede kullanabilirsiniz. Gerçekten güzel bir çalışma ve mutlaka yapmayı denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://jesus-sauvage.com/haut-les-coeurs-diy-et-concours/

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 1 ORTALAMA: 1]

1 Comment on Origami Kalp Nasıl Yapılır

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*