ORİGAMİ KEDİ YAPMAK

 

 

0

 

Origami kedi yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışmayı beğeneceksiniz. Sizde evinizde origami kedi yapabilir ve keyifli olan bu güzel çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Anlatımlı origami çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi görebilirsiniz.

Origami kategorisinde birbirinden güzel kendin yap çalışmaları sayesinde sizde adım adım origami sanatını öğrenebilirsiniz. Origami ile neredeyse her şeyin minyatürü veya kağıttan şekli yapılabiliyor. Bu tür origami çalışmaları yapıp sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Kağıttan şekil yapmayı seviyorsanız mutlaka sizde origami sanatıyla tanışmanızı öneriyorum. Kolay yapılan kağıt katlama sanatı sayesinde sizde makas veya yapıştırıcı kullanmadan çok güzel kağıt katlama örnekleri ile hayvan figürleri veya eşya figürleri yapabileceksiniz.

 

 

Bu tür çalışmaları rengine uygun malzeme ile yaptığınızda daha çok bir anlam kazanıyor. Bu bakımdan origami çalışmaları yaparken farklı renklere sahip fon kağıtları kullanmanızı da tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli origami kedi yapımı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

origami-kedi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY TAKI NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir