ORİGAMİ KEDİ YAPMAK

1x1.trans

Origami kedi yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışmayı beğeneceksiniz. Sizde evinizde origami kedi yapabilir ve keyifli olan bu güzel çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Anlatımlı origami çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi görebilirsiniz.

Origami kategorisinde birbirinden güzel kendin yap çalışmaları sayesinde sizde adım adım origami sanatını öğrenebilirsiniz. Origami ile neredeyse her şeyin minyatürü veya kağıttan şekli yapılabiliyor. Bu tür origami çalışmaları yapıp sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Kağıttan şekil yapmayı seviyorsanız mutlaka sizde origami sanatıyla tanışmanızı öneriyorum. Kolay yapılan kağıt katlama sanatı sayesinde sizde makas veya yapıştırıcı kullanmadan çok güzel kağıt katlama örnekleri ile hayvan figürleri veya eşya figürleri yapabileceksiniz.


Bu tür çalışmaları rengine uygun malzeme ile yaptığınızda daha çok bir anlam kazanıyor. Bu bakımdan origami çalışmaları yaparken farklı renklere sahip fon kağıtları kullanmanızı da tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli origami kedi yapımı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

origami-kedi-yapmak

EVDE KOLAY TAKI NASIL YAPILIR başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*