Origami Kelebek Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Origami Kelebek Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Origami yani kağıt katlama sanatı ile yapılan şekil çalışmalarını sıkça sizlere sitemde paylaşmaya çalıştım. Sitemde yer alan origami kategorisinde çok farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda yine sizlere çok güzel bir kağıt katlama sanatı ile yapılan sarkaç süs çalışmasının resimli anlatımını paylaşacağım.

 

 

Origami kelebek sarkaç süs yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları uygulayarak sizde kelebek şeklinde sarkaç süs modelini yapabilirsiniz. Çocukların odasına veya kapı eşiklerine bu güzel süs çalışmasını yapabilirsiniz. Yine para kazanmak isteyen bayanlar evde bu çalışmayı yaparak, evden para kazanabilecekleri bir ürün elde etmiş olurlar. Turistik yerlerde bu tür süslemeleri çok rahat bir şekilde turistlere satabilirsiniz.

source : http://www.fabartdiy.com/fabartdiy-butterfly-chandelier-mobile-diy-tutorials/

origami butterfly pendulum – origami papillon pendule – Origami Schmetterling Pendel

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Bahçeye Tuğladan Basit Soba Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir