ORİGAMİ KOLAY KELEBEK YAPMAK

 

 

0

 

Origami kelebek yapmak için benzerlerini sıkça paylaştığım güzel bir kağıt katlama sanatı çalışmalarından birisidir. Evde kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Kağıt katlayarak hayvan objeleri yapabilirsiniz. Origami sanatında kağıt katlama ile yapılan çalışmalar son zamanlarda çok popülerleşti. Aynı zamanda kağıt katlanarak ve hiçbir yapıştırma işlemi yapılmadan yapılan çalışmalar olduğu için çokça tercih edilmektedir.

Okullarda öğretmenler de çocuklara ödev olarak kağıttan katlama çalışmalarını öğretmekte ve evde yapmaları için vermektedirler. Origami kuş yapmak veya origami ejderha yapmak isteyenler içinde daha önce benzer birçok örnek çalışmayı sitemizde yer alan ” Origami ” bölümünde bulabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde kağıttan kelebek yapmak için origami kelebek yapılışını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

origami-kolay-kelebek-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/458804280767013613/

Daha önce paylaştığımız DANTELLİ YAZMA OYASI MODELLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir