ORİGAMİ SARKAÇ IŞIKLI SÜS YAPMAK

1x1.trans

Origami sarkaç ışıklı süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Daha önce origami sanatıyla ilgili çoğu kez güzel çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Onları da incelemenizi isterim. Sitemizde bol bol origami yani kağıt katlama sanatıyla ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde ışık lamba veya süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay kağıt katlama sanatıyla yapılan çalışmaları hem severek yapacaksınız.

Hem de kendinize yeni hobiler edinmiş olacaksınız. Sitemizde bu konuda çok sayıda paylaşım yaptığımı söyleyebilirim. Hatta benzer çalışmalar bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan birçok güzel origami çalışması sayesinde sizde eğlenerek evinizi güzelleştirecek süs çalışmaları ortaya çıkarabileceksiniz.


Kolay yapılan origami örneklerini sitemizde ki ilgili kategoride bulabilir ve anlatımlarından yararlanarak sizde kısa sürede yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolayca yapabileceğinizi söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source

origami-sarkac-isikli-sus-yapmak

KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*