Origami Sepet Yapmak

 

 

0

 

Evde kağıt katlama sanatı olan origami ile yapılan birçok çalışmayı sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir kağıt katlama çalışması paylaştım. Bu yazımda sizlere resimli anlatım olarak origami sepet yapmak isteyenlere güzel bir tarif sunuyorum. Evde kolay bir şekilde kağıt katlayarak sepet yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kağıttan sepet yapmak isteyenler bu resimli anlatımda yer alan adımları uygulayarak evde kolaylıkla origami sepet projesi yapabilirsiniz. Kağıttan sepet çalışması yaparak evinizde misafir odanızdaki yemek masasın üzerine süs olarak kullanabileceğiniz dekoratif bir eşya olarak kullanabilirsiniz. Origami sepet yapmak için resimli anlatımda gösterildiği gibi malzemeler ise kağıt yani mukavva, katlamak için şablon yeterlidir. Bu da resimli anlatımda detaylı olarak gösterilmektedir. Şimdi sizleri origami kolay sepet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

origami-sepet-yapmak

Kağıttan sepet yapmak için öncelikle origami yani kağıt katlama sanatını iyi öğrenmeniz gerekir. Sitemizde yer alan origami bölümünde birçok örnek çalışma ve benzer çalışmayı paylaşmıştım. O çalışmalara da ulaşarak inceleyip kısa sürede origami sanatını öğrenebilirsiniz. Kağıt katlama ile birçok eşya veya şekil yapılabilmektedir. Evde origami sepet yapmak isteyenler bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak evlerine süs eşyası olarak kağıttan sepetler yapabilirler. Kolay gelsin.

source : http://96195.com/pic-952.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Ayılı Cüzdan Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir