Evde Kolay Origami Çiçek Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Origami Çiçek Yapımı – Anlatımlı

Evde origami yani kağıt katlama sanatı ile yapılan çalışmaların anlatımlarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda evde kolay origami çiçek yapılışı ile ilgili güzel bir anlatım paylaşacağım. Sizde evinizde origami sanatı ile kolay kağıttan katlayarak çiçek yapılışını öğrenebilirsiniz. Önceki paylaşımlarımızı sitemizde yer alan origami kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay origami çiçek yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmayı izledikten sonra kolayca sizde origami çiçek yapımını öğrenmiş olursunuz. Paylaşacağım origami çiçek yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-origami-cicek-yapimi

fleur – flower – blume

 

Evde Dekoratif Vazo Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde dekoratif vazo süsleme, evde kolay vazo süsleme ve pratik vazo süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir