Evde Kolay Origami Ejderha Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Origami Ejderha Yapımı – Anlatımlı

Origami çalışmalarını paylaşmaya son sürat devam ediyorum. Bu gün paylaşacağım origami çalışması ise kağıt katlama sanatı ile yapılmış çok güzel bir ejderha yani dragon yapımıdır. Evde kağıt katlama sanatını öğrenmek istiyorsanız ve origami ile ejderha yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı takip ederek evde kolaylıkla origami ejderha yapabilirsiniz. Origami dragon yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evde pratik bir şekilde kağıt katlama sanatı sayesinde ejderha figürü yapabilirsiniz. Ejderha figürü veya dragon figürünü evde kolay bir şekilde yapmak için paylaşacağım bu anlatımlı çalışmayı izleyebilirsiniz. Evde kolay origami ejderha yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-origami-ejderha-yapimi

 

Evde Kolay Fimo Hamurundan Gül Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fimo hamurundan gül yapılışı, evde polimer kilden gül yapımı ve fimo hamuru ile çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir