Evde Kolay Origami Kalpli Kutu Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Origami Kalpli Kutu Yapımı – Anlatımlı

Kağıttan kalpli zarf veya kutu yapmak ister misiniz? o zaman origami kağıt katlama sanatını öğrenmeniz gerekiyor. Kağıt katlama sanatı adı verilen origami aslında çok kolay… birçok şekli veya hayvan figürünü kağıttan yapabiliyorsunuz.

Üstelik oynayan hayvan figürleri bile yapmak mümkün… bu yazımda sizlere evde kolay origami kalpli kutu yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Gizli kutu da diyebileceğimiz bu çalışma sayesinde eğlenebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 
 

evde-kolay-origami-kalpli-kutu-yapimi

origami heart box – origami hjerte kasse – оригами сердце окно

 

Evde Kolay Fimo Hamurundan Minyatür Fil Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fimo hamurundan fil yapılışı, evde polimer kilden fil yapılışı ve fimo hamurundan fil hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir