Evde Kolay Origami Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Origami Kelebek Yapımı – Anlatımlı

Origami çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. Sizlere bu yazımda origami kelebek yapımı ile ilgili güzel ve detaylı anlatımı olan bir çalışma paylaşacağım. Daha önce sizlere origami ejderha yapımı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere kağıt katlama sanatı ile kolay kelebek yapılışını anlatan bir çalışma sunacağım.

Kağıt katlama sanatı ile birçok figür veya hayvan şekli yapılabilmekte… bunu önceki paylaşımlarımda da sık sık ifade etmiştim. Örnek resimleri ile de görmüştünüz. Bu yazımda yine sizlere basit kelebek yapılışı ile ilgili origami çalışması paylaşacağım.

Origami ile yapılanlar neler diyorsanız, sitemizdeki origami kategorisine bir göz atmalısınız. Origami sanatı ile birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha fazla çalışmayı sizler için anlatımlı bir şekilde bulup, paylaşmaya da devam ediyorum. Evde kolay origami kelebek yapılışı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-origami-kelebek-yapimi

 

Evde Kolay Fimo Hamurundan Güllü Küpe Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fimo hamurundan güllü küpe yapımı, evde polimer kilden güllü küpe yapımı ve fimo hamuru ile güllü küpe yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir