Evde Kolay Origami Kırmızı Gül Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Origami Kırmızı Gül Yapımı – Anlatımlı

Evde kağıt katlayarak kırmızı güller yapın ve onları bir vazoya koyun şahane gözükecek… bu yazımda sizlere yine origami yani kağıt katlama sanatı ile çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz kırmızı gül yapımı ile ilgili bir çalışma paylaşacağım. Sitemizde sık sık origami çalışmalarını paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine kağıt katlama yöntemi ile kırmızı gül yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Anlatımlı çalışmayı takip ederek, sizde evinizde kağıt katlama sanatı sayesinde harika kırmızı güller yapabilirsiniz. İsterseniz eva kağıdından kırmızı gül yapabilir, isterseniz de renkli fon kağıtlarından kırmızı güller yapabilirsiniz. Tercih size kalmış, origami kağıt katlama sanatı nasıl kağıt kullandığına bakmaz, kağıt katlama sanatını iyi icra edip etmediğine bakar. İşin şakası çok güzel bir çalışma ve sizde evinizde bu güzel çalışma ile vazolarınızı şenlendirecek harika kırmızı güllere sahip olabilirsiniz. Evde kolay origami kırmızı gül yapılışı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-origami-kirmizi-gul-yapimi-kagittan-kirmizi-gul-yapilisi

Papier Rosen – paper roses – roses en papier

 

Evde Renkli Bantlarla Klavyedeki Tuşları Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay renkli bantla klavye süsleme, evde renkli bantlarla klavyeyi süsleme ve klavyeyi renkli bantla süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir