Evde Kolay Origami Kutu Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Origami Kutu Yapılışı – Anlatımlı

Origami kutu yapımı ile ilgili daha önce de güzel anlatımlı paylaşımlarım olmuştu. Kağıt katlama sanatını bilmiyorsanız, bu çalışmayı takip ederek kolayca öğrenebilirsiniz. Farklı çalışmaları ise sitemizde yer alan origami kategorisine girerek hepsine ulaşabilirsiniz. Origami kağıt katlama sanatı sayesinde kolayca kağıt katlayarak harika şekiller sizde yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise evde kolay origami kutu yapılışı ile ilgili anlatımlı güzel bir çalışma ;

 
 

evde-kolay-origami-kutu-yapilisi

 

Evde Kolay Yazma Kenarı Çevirme Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yazma kenarı çevirme nasıl yapılıyor, evde kolay yazma kenarı çevirme yapımı ve yazma kenarı çevirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir