Evde Kolay Origami Sihirli Gül Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Origami Sihirli Gül Yapılışı – Anlatımlı

Origami kağıt katlama sanatı ile birçok güzel çalışma yapılabilmektedir. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da ise kağıt katlama sanatını konuşturarak, harika sihirli bir gül çalışması yapacağız. Anlatımlı videoyu takip ederek, sizde bu güzel çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilir ve origami sihirli gül yapımını öğrenebilirsiniz.

Sihirli gül diyoruz çünkü, öncelikle yaptığınız çalışma bir kutu şeklinde fakat sihri kurcalandığında ortaya gül şeklinin çıkmasından ötürüdür. Yaptıktan sonra gerçekten harika bir çalışma olduğunu göreceksiniz. Origami sihirli gül yapımı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

evde-kolay-origami-sihirli-gul-yapimi

 
 

 

 

 

Evde Polimer Kilden Kaplumbağa Yapımı - Fimo Hamurundan Kaplumbağa Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fimo hamurundan minyatür kaplumbağa yapılışı, evde fimo hamurundan tospa yapımı ve evde kolay fimo hamurundan kaplumbağa yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir