Evde Kolay Origami Sihirli Top Yapımı

Evde Kolay Origami Sihirli Top Yapımı

Evde origami sanatı ile yapılan çalışmaları paylaşmaya devam… bu yazımda sizlere evde çok kolay bir şekilde origami sanatı ile sihirli top yapılışını anlatan güzel bir video paylaşacağım.

Evde kolay origami sihirli top yapılışı ile ilgili anlatımlı videodan sonra sizde kolay bir şekilde origami yani kağıt katlama sanatından harika süslemeler yapabileceksiniz. Bu çalışmayı özel günler, doğum günleri veya kutlamalarda kullanabilirsiniz. Evde kolay origami sihirli top yapımı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-origami-sihirli-top-yapimi

 

Evde Kolay Fimo Hamurundan Çerçeve Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay fimo hamurundan resim çerçevesi yapımı, fimo hamurundan çerçeve yapımı ve fimo hamurundan resim çerçevesi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir