Evde Kolay Origami Yıldız Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Origami Yıldız Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolayca yapabileceğiniz origami çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda origami yani kağıt katlama sanatı ile kolayca kağıttan yıldız yapılışını anlatan güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Origami yıldız şekli yapabilmenizi gösterecek bu resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde kolayca kağıttan yıldız yapabileceksiniz. Özellikle kutlamalarda, doğum günlerinde ve özel günlerde süsleme yapacağınız zaman bu çalışmayı öğrenmeniz işinize yarayabilir. Evde kolay origami yıldız yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-origami-yildiz-yapimi

evde-kolay-origami-yildiz-yapimi2

 

Evde Kolay Mandaldan Minyatür Sandalye Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay mandaldan minyatür sandalye yapılışı, evde kolay mandalla sandalye yapımı ve evde mandaldan sandalye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ali emre diyor ki:

    Cok guzel olmus cok begendim evde denedim cok guzel oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir