Evde Origami Tavşan Yapımı – Kağıt Katlayarak Tavşan Yapmak

Evde Origami Tavşan Yapımı – Kağıt Katlayarak Tavşan Yapmak

Origami sanatını artık bilmeyeniniz yoktur. Origami sanatı yani kağıt katlama ile yapılan şekillerin olduğu güzel çalışmalardan oluşmaktadır. Bu yazımda paylaşacağım birbirinden güzel origami çalışmalarına ek olarak, kağıt katlayarak tavşan yapılışını anlatan güzel bir video paylaşacağım. Bu yazımda yine kolay bir şekilde sizde kağıt katlayarak nasıl tavşan yapılacağını da öğrenebileceksiniz. Kağıt katlama ile yapılan birçok çalışmayı sizlere her gün paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda ise sizlere evde origami tavşan yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Origami tavşan yapılışını öğrenince sizde kolaylıkla evinizde kağıt katlama sanatı sayesinde origami tavşan yapabileceksiniz. Evde kolay origami tavşan yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-origami-tavsan-yapimi

 

Evde Fimo Hamurundan 3 Boyutlu Köpek Yapımı - Polimer Kilden Köpek Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fimo hamurundan kolay köpek yapımı, evde fimo hamurundan köpek yapılışı ve evde fimo hamurundan köpek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir