Origami Kağıttan Çam Ağacı Yapmak

Evde origami kağıttan çam ağacı yapmak için bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kağıttan yapılan çalışmaları daha önce de sitemizde ki ” origami ” kategorisinde paylaşmıştım.

Origami sanatını öğrenmek isteyenler için sitemizde birçok örneğin bulunduğunu belirtmek isterim. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde kolay origami çam ağacı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Resimli anlatımda nereden katlayacağınız ve nasıl katlama yapacağınız teknik olarak verilmiş. Yapmanız gereken adımları uygulamak ve renkli el işi kağıdından veya mukavvadan çam ağacı çalışmasını yapabilirsiniz.

Evde origami çam ağacı yapmak için resimli anlatımdaki katlama sanatını öğrendikten sonra sitemizdeki diğer origami çalışmalarını da incelemenizi öneririm.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde öğrenip yapabileceğiniz origami kağıttan çam ağacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-kagittan-cam-agaci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7452.html

 

Tığ İşi Papatya Şal Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde papatyalı şal yapmak, papatya motifli şal nasıl yapılır ve papatyalı şal yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir