ORİGAMİ YILDIZ SÜSLÜ VAZO YAPMAK

1x1.trans

Origami yıldız süslü vazo yapmak için paylaştığım çalışma ile sizde evinizde böyle güzel süsler yapabilirsiniz. Origami sanatı yani kağıt katlama ile yapılan çalışmalara deniyor. Kağıt katlama tekniğini öğrenerek hiçbir kesme, yapıştırma veya başka bir işlem yapmadan yapılan çalışmalarla hem güzel işler ortaya çıkıyor.

Origami yıldız süsü yapmak için öncelikle altta paylaştığım çalışmadaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kısa sürede sizde çok güzel origami çalışmalar yapabilirsiniz. Daha önce de benzer origami çalışmaları paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Bu sayede kısa sürede çok güzel çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde origami sanatıyla süs yapmayı öğrenmek için sitemizdeki tüm çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Hemen bu yazımın altında da karşınıza birçok güzel çalışma çıkacaktır.


Anlatımlı origami çiçek yapmak veya origami süs yıldız yapmak için aşamaları kısa sürede öğrenebilir ve satış amaçlı da ürünler yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Güzel çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri origami yıldız yapmak için süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-yildiz-suslu-vazo-yapmak

source

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*