ORİGAMİ YILDIZ SÜSLÜ VAZO YAPMAK

 

 

0

 

Origami yıldız süslü vazo yapmak için paylaştığım çalışma ile sizde evinizde böyle güzel süsler yapabilirsiniz. Origami sanatı yani kağıt katlama ile yapılan çalışmalara deniyor. Kağıt katlama tekniğini öğrenerek hiçbir kesme, yapıştırma veya başka bir işlem yapmadan yapılan çalışmalarla hem güzel işler ortaya çıkıyor.

Origami yıldız süsü yapmak için öncelikle altta paylaştığım çalışmadaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kısa sürede sizde çok güzel origami çalışmalar yapabilirsiniz. Daha önce de benzer origami çalışmaları paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Bu sayede kısa sürede çok güzel çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde origami sanatıyla süs yapmayı öğrenmek için sitemizdeki tüm çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Hemen bu yazımın altında da karşınıza birçok güzel çalışma çıkacaktır.

 

 

Anlatımlı origami çiçek yapmak veya origami süs yıldız yapmak için aşamaları kısa sürede öğrenebilir ve satış amaçlı da ürünler yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Güzel çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri origami yıldız yapmak için süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

origami-yildiz-suslu-vazo-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir