Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Örme Converse Patik Yap

Sizde evinizde el yapımı örme converse patikler yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız resimli anlatımdan yararlanabilir ve kendinize yada çocuklarınıza örme converse patikler yapabilirsiniz. Altta yer alan resimli anlatımda örgü converse patik yapımı detaylı bir şekilde verilmiş. Daha önce anlatımlı video da paylaşmıştım.

Örme converse patik nasıl yapılır diyenler için öğretici setlerde sitemizde yer alıyor. Anlatımlı patik yapımı çalışmaları sayesinde sizde öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Satış amaçlı da öğrenip yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde çokça bulabilir ve benzerlerini hemen altta da görebilirsiniz. Örme converse patik modeli nasıl yapılır diyorsanız anlatımı ise şöyle ;

 

 

orme-converse-patik-yapilisi

 

Daha önce paylaştığımız Örme Patik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir