Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım


Örme Converse Patik Yap

Örgü converse yapımı ile ilgili paylaştığımız bu çalışma işinizi oldukça görecektir arkadaşlar. Örgü converse çorap yapabilirsiniz. Yada bebek patiği yapabilirsiniz. Değişik şekillerde ve renklerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sizde evinizde el yapımı örme converse patikler yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız resimli anlatımdan yararlanabilir ve kendinize yada çocuklarınıza örme converse patikler yapabilirsiniz.

Altta yer alan resimli anlatımda örgü converse patik yapımı detaylı bir şekilde verilmiş. Daha önce anlatımlı video da paylaşmıştım.

Örme converse patik nasıl yapılır diyenler için öğretici setlerde sitemizde yer alıyor. Anlatımlı patik yapımı çalışmaları sayesinde sizde öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz.

Satış amaçlı da öğrenip yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde çokça bulabilir ve benzerlerini hemen altta da görebilirsiniz. Örme converse patik modeli nasıl yapılır diyorsanız anlatımı ise şöyle ;

orme-converse-patik-yapilisi
Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*