Örme Patik Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Örme Patik Yap

Kışın ayağınızı sıcak tutacak, ayağınızda güzel gözükecek şöyle iki patik örmeye ne dersiniz? Bu yazımızda sizlere örme patik örneğinin resimli anlatımını sunacağız. Örme patik yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmanın resimli anlatımlarından yararlanarak sizde kısa sürede aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Anlatımlı örgü patik yapılışıyla alakalı adım adım olan çalışmayı kavradıktan sonra sizde kendi örgü patik modelinizi yapmaya başlayabilirsiniz. İster bebek patik modeli yapın. İsterseniz kendinize örgü patik yaparak kullanın. Satış amaçlı da fazlaca yapıp çok iyi paralar kazanabileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu tür güzel çalışmaları eğitici set şeklinde sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

orme-patik-yapilisi

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Bebek Patiği Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir