Örme Patik Yapılışı Resimli Anlatım

orme-patik-yapilisi-737x415

Örme Patik Yap

Kışın ayağınızı sıcak tutacak, ayağınızda güzel gözükecek şöyle iki patik örmeye ne dersiniz? Bu yazımızda sizlere örme patik örneğinin resimli anlatımını sunacağız. Örme patik yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmanın resimli anlatımlarından yararlanarak sizde kısa sürede aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Anlatımlı örgü patik yapılışıyla alakalı adım adım olan çalışmayı kavradıktan sonra sizde kendi örgü patik modelinizi yapmaya başlayabilirsiniz. İster bebek patik modeli yapın. İsterseniz kendinize örgü patik yaparak kullanın. Satış amaçlı da fazlaca yapıp çok iyi paralar kazanabileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu tür güzel çalışmaları eğitici set şeklinde sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

orme-patik-yapilisi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*