Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları

 

 

1

 

Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları

Ramazan aylarında çoğumuz gün içinde sıvı kaybı yaşadığımız için çoğunlukla aşırı susarız. Hele birde ramazan ayı yazın ortalarına denk geliyorsa… Bu nedenle bu yazımızda sizlere oruç tutarken açlık veya susuzluk hissetmemenin yollarını göstereceğiz.

Altta yer alan anlatımlı videoda ramazanda oruç tutarken susuzluğu nasıl engelleyeceğimiz ile ilgili güzel bilgiler verilmektedir. Anlatımlı videoda ayrıca oruç tutarken açlık ve susuzluk hissetmemenin yolları püf noktalar halinde paylaşılmıştır.

Bu sayede oruç tutarken zorlanmaz ve kolaylıkla günü açlık veya susuzluk çekmeden tamamlayabilirsiniz. Mutlaka izleyin ve açlık ile susuzluk problemlerini ortadan kaldırmayı sizde öğrenin. Paylaşacağımız videoyu sonuna kadar izleyebilir ve sizde oruç tutarken açlık hissetmezsiniz. Aynı şekilde susuzluk hissi de yaşamazsınız.

 

 

oruc-tutarken-aclik-susuzluk-hissetmemenin-yollari

Ramazan ayında tüketeceğiniz gıdaların tuzlu, yağlı olmasından kaçınmanızda da fayda vardır. Sahurda içeriğinde su olan yemekleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda yumurta ve hurma yemeyi de ihmal etmeyin.

Möglichkeiten, um Hunger und Durst zu fühlen – façons de sentir la faim et de la soif – Ways to feel hunger and thirst

 

Daha önce paylaştığımız Basit Çatapat Yapımı! başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nur dedi ki:

    bu bilgiler gerçekten önemli hele de açlık hissi ağır basınların bakması lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir