Örümcek Örgü Yapımı

 

 

0

 

Örümcek Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Bugün örgüler ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere kolay öğrenebileceğiniz örümcek örgü yapımını anlatan resim ve videolar paylaşacağız. Anlatımlı örgü örümcek örneği arayanlar için altta hem resimli anlatım hem de anlatımlı video bulup derledik.

Daha önce de örgü örümcek örneği ile ilgili güzel videolu anlatımlar bulup paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımızın altından onlara da ulaşacaksınız. Resimli anlatımda adım adım örümcek örgü modeli yapmak için bilgi verilmiş.

Ancak hemen altta detaylı anlatıma sahip video yer alıyor. Onu da izleyerek tam anlamıyla bu çalışmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orumcek-orgu-yapilisi

 

 

 

 

 

Spinnen weben – spiders weave – araignées tissent – edderkopper væve – aranhas tecem – ragni tessono

 

 

Daha önce paylaştığımız Fıstık Modeli ile Tığ İşi Şal Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir