Örümcek Örgü Yapımı


orumcek-orgu-yapilisi

Örümcek Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Bugün örgüler ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere kolay öğrenebileceğiniz örümcek örgü yapımını anlatan resim ve videolar paylaşacağız. Anlatımlı örgü örümcek örneği arayanlar için altta hem resimli anlatım hem de anlatımlı video bulup derledik.

Daha önce de örgü örümcek örneği ile ilgili güzel videolu anlatımlar bulup paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımızın altından onlara da ulaşacaksınız. Resimli anlatımda adım adım örümcek örgü modeli yapmak için bilgi verilmiş.

Ancak hemen altta detaylı anlatıma sahip video yer alıyor. Onu da izleyerek tam anlamıyla bu çalışmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


orumcek-orgu-yapilisi

 

https://www.youtube.com/watch?v=pEGSy8A22Tg

 

https://www.youtube.com/watch?v=v2PwLwGYtB0

 

https://www.youtube.com/watch?v=_87tV7kfeL0

Spinnen weben – spiders weave – araignées tissent – edderkopper væve – aranhas tecem – ragni tessono

Fıstık Modeli ile Tığ İşi Şal Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*