OYUNCAK AHTAPOT YAPMAK

 

 

0

 

Oyuncak ahtapot yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap oyuncak çalışmasını sizde seveceksiniz. Çok güzel bir oyuncak örneği olan bu güzel çalışmayı çocuklarınız da çok beğenecek. Anlatımlı ahtapot oyuncak çalışmasını kısa sürede yapıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hatta bu güzel oyuncak çalışmasını sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay yapılan bu tür oyuncak çalışmaları ile çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz. Anlatımlı kumaş ahtapot oyuncak çalışmasının detaylı anlatımından yararlanarak sizde kendi kumaş malzemenizi ve renkli malzemeyi kullanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

 

 

Kısa sürede yaptığınız çalışmayı satıp para da kazanabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapma çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi de eklemek isterim. Kolay gelsin.

source : pinterest

oyuncak-ahtapot-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız MÜZİK KULAKLIĞI SÜSLEME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir