OYUNCAK BAYKUŞ ŞABLONU

 

 

0

 

Kolay oyuncak baykuş nasıl yapılır

Oyuncak baykuş şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel ve sevimli oyuncak çalışmasını sizde kendin yap anlatımı sayesinde kısa sürede yapabileceksiniz. Anlatımlı çalışma da şablon da yer alıyor. Kısa sürede aynısını yapabilir ve keyifle çocuklarınıza sunabilirsiniz.

Hatta bu tür baykuş oyuncak modelleri yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için yeni fikirler ve projeler arıyorsanız sitemizdeki diğer oyuncakları mutlaka incelemenizi öneriyorum. Anlatımlı birçok güzel oyuncak çalışmasını sizde seveceksiniz.

Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklar yapıp çocuklarınızı mutlu edebileceksiniz. Baykuş oyuncak şablonu sayesinde ne yapmanız gerektiğini kısa sürede çözüp, hemen bu güzel oyuncağı yapabilirsiniz. Benzer oyuncak çalışmaları ise hemen altta yer alıyor. Onları da incelemeyi unutmayın.

Oyuncak baykuş şablonu

Oyuncak yapacağımız zaman elimizde bir şablon veya daha önceden yapılmış bir oyuncak olduğunda hiç zorlanmaz hemen yapabiliriz. İşte bu güzel çalışma da yine onlardan birisi ve keçe yada kumaş kullanarak çok güzel oyuncak baykuş modeli yapabilirsiniz. Yapımında kumaşı desenli veya tek renkte kullanabilirsiniz. İçini ise pamuk, elyaf veya yün ile doldurabilirsiniz.

 

 

oyuncak-baykus-sablonu

oyuncak-baykus-sablonu

Yapılan çalışma oldukça eğlenceli ve kumaşı katlayarak, baykuş oyuncağı ortaya çıkarıyorsunuz. İçini pamukla doldurup, kenarlardan da diktikten hemen sonra göz kısmı için düğme kullanıyorsunuz. Ben yaparken çok eğlendim. Yapımı çok kolay ve değişik kumaş parçaları kullanarak da yapabilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız artık kumaşları da değerlendirebileceğiniz güzel bir oyuncak veya süs çalışması olduğunu da söyleyebilirim hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

 

Daha önce paylaştığımız POLAR KUMAŞINDAN YAVRU AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir