Oyuncak Fare Yapmak Şablonlu

 

 

0

 

Evde kolay oyuncak yapmak için ihtiyacımız olan tek şey daha önceden yapılmış bir oyuncağın şablonudur. Bu yazımda sizlere kendin yap projesi olarak evde oyuncak fare yapmak için şablon paylaştım. Resimli anlatımda nasıl yapıldığı detaylı gösterilmiyor.

Ancak şablonda ki parçaları kesip biçtikten sonra ihtiyacınız olacak malzemeler ; iğne iplik, pamuk veya yün, makas şeklinde sıralayabiliriz. Evde kolay oyuncak fare yapmak için paylaştığım bu şablon sayesinde kısa sürede pofuduk fare oyuncaklar yapabilirsiniz.

Evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınızın oynaması için onlara verebilirsiniz. Evde oyuncak fare yapmak için resimli anlatımda detay olmasa da daha önce paylaştığım çalışmalar gibi kısa sürede parçaları kestikten sonra aynısını yapacağınızı düşünüyorum. Şimdi sizi evde kolay oyuncak fare yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

oyuncak-fare-yapmak-sablonlu

source : http://stylowi.pl/17842842

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeyle Yastık Süsleme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir